Teatr Old Timers Garage

Teatr Old Timers Garage z Katowic był dość dziwnym miejscem. To tam jednym z aktorów był pomarańczowy Bricklin SV-1. No właśnie był, bo najpierw Covid wpłynął na zamknięcie teatru, a niedawno ogień zabrał małą kolekcję samochodów.

Jak napisał na Facebooku 31.12.2020 Adam Grządziel:

„Trudno w to pewnie uwierzyć, ale mało jeździłem tymi samochodami, bo mi ich było szkoda ot tak na deszcz…. na słonce…. na dziury….Wyciągnijcie naukę i korzystajcie z wszystkiego co kochacie, na 200 procent.Jestem podcięty tym zdarzeniem, choć się tego wstydzę ,w obliczu wielu większych tragedii o których słyszę . Tym bardziej doceniam każde słowo, które napisaliście i powiedzieliście do mnie . Bo tak to już jest, że wszyscy toczymy wojny o których wzajemnie nie mamy pojęcia . Nie chcę wpadać w patos i banał , ale to co od Was otrzymałem bardzo mi pomogło i myślę, że z tego urodzi się jakieś dobro . Zawsze Wam mówiłem, że wszystko jest po coś, więc i ja muszę to „coś” odkryć.Bawcie się dzisiaj jakby świat miał się skończyć jutro . Nie oszczędzajcie, nie zostawiajcie „na zaś”, nie mówcie : szkoda . Dziękuje, dziękuje, dziękuje ! Damy radę, nawet jak nie damy.Przepraszam,że nie mogę wprost odpowiedzieć na każdy post . Jak tylko dojdę do siebie i się zintegruję to nadrobię.Dziękuje i dobrego roku nam wszystkim życzę.”

Policja podejrzewa podpalenie. Mam nadzieję, że tego typu informacji nie będę musiał przekazywać zbyt często w 2021 roku.

Więcej informacji szukajcie na Facebooku Teatru.

M.