Zegarki Błonie z RustnFast

Co może być lepszego od serii zegarków ze szwajcarskim mechanizmem, poświęconych Polskiemu Dywizjonowi 300? Odpowiedź jest prosta: Jedyny w swoim rodzaju, ręcznie zdobiony egzemplarz!

Zegarki Błonie to lata 60′. Wówczas w podwarszawskim zakładzie produkowano zegarki w oparciu od komponenty z ZSRR. Historia produkcji nie jest długa, bowiem ich produkcja trwała dekadę. W 2014 roku udało się wskrzesić markę a rok później wprowadzić na rynek nowy model.

Zegarki są produkowane z zagranicznych komponentów, składanie także odbywa się poza granicami Polski. Jednakże każdy zegarek jest sprawdzany indywidualnie na miejscu.

Jednym z obecnie oferowanych modeli jest BH300 ze szwajcarskim mechanizmem i wspaniałymi akcentami lotniczymi. Nawiązania do Dywizjonu 300 są nader oczywiste a do moich ulubionych należy wahadło z miniaturą bombowca Lancaster. Wspaniały pomysł!

Równie wspaniałym pomysłem jest zaangażowanie RustnFast do przygotowania jedynego w swoim rodzaju zegarka z ręcznie zdobionym paskiem i drewnianym pudełkiem.

Konrad Wzorował się na oryginalnym malowaniu Lancastera z historycznej fotografii. Wspaniały projekt od początku do końca.

Oby więcej takich krajowych kooperacji!

MSK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.