To jeszcze nie koniec sezonu!

Wygląda na to, że nasze stare graty pozmieniały nieco klimat i na swojej moto-emeryturze mogą cieszyć się o wiele dłuższym latem niż dotąd. Zatem w dzisiejszym Expressie znajdziecie informację o trzech stołecznych wydarzeniach motoryzacyjnych, jednym koncercie i jednej szalenie ważnej rocznicy!

Motoryzacja

Już jutro, w sobotę 10.11.2018 roku odbędzie się spotkanie miłośników FSO z okazji 67 rocznicy rozpoczęcia produkcji w Warszawskiej fabryce. Oprócz takich gwiazd jak Warszawy M20 mile widziane będą wszystkie pojazdy urodzone w Stolicy.

Trudno prorokować, ale jest bardzo prawdopodobne, że może to być ostatnia rocznica w tym miejscu. Z fabryki nie wiele już zostało, teren jest stale czyszczony i niedługo ten historyczny i ważny dla miłośników techniki obiekt ustąpi miejsca nowemu, jedynemu w swoim rodzaju osiedlu mieszkaniowemu o niewątpliwie historycznym znaczeniu dla miasta.

Więcej informacji po kliknięciu w poniższy plakat:

Kto kochał Festiwal Nitów i Korozji powinien przygotować sobie trochę wolnego czasu 17.11.2018. Nie, nie będzie XI edycji Festiwalu. Będzie za to Pogoń Za Gratem 4. Być może organizatorzy nie zgodzą się z moim porównaniem do Nitów, ale no jak w mordę strzelił Pogoń wypełnia powstałą lukę.

Tak więc jeżeli chcecie wziąć udział w ekologicznej odmianie pogoni za lisem i jeszcze nie schowaliście na zimę swojego dojrzałego wozu, klikajcie TUTAJ po więcej informacji o imprezie.

Wydarzeniem towarzyszącym pogoni będzie Musztarda i Samochody. Przyznam szczerze, że zawsze onieśmielał mnie klimat imprez z cyklu Kawa i Samochody. Nie mam odpowiednich mokasynów i odpowiednio kosztownej lustrzanki. Co innego Musztarda i Samochody. Tutaj mogę poczuć się jak u siebie, dlatego i Was zachęcam do odwiedzenia tego szczególnego wydarzenia:

Muzyka

Jeśli chodzi o wydarzenia muzyczne to nie jest to moja najmocniejsza strona, o czym za chwilę. Jednak jeśli chodzi o polecane na RetroKulturze imprezy wiem jedno, jeżeli DjKuczijo coś poleca, to będziecie zadowoleni:

Jak już powiedziałem, muzyka nie jest moją najmocniejszą stroną. Dlatego bardzo gorąco Was zachęcam do wejścia w ten weekend z jedną szczególną płytą. Wczoraj minęło 38 lat od jej premiery. Świat zmienił się na zawsze i już nigdy nie był taki sam.

To tyle na dziś, do zobaczenia wkrótce.

MSK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.