Przegląd nr 2

W dzisiejszym Przeglądzie zobaczymy co nowego w sprawie Kustom Konwentu, dlaczego Perlage ma 1000 mil i co się działo dotąd
w HRSMP.

Kustom Konwent

Jak już pewnie Wiecie 11 sierpnia stolicą Polskiej Kultury Kustom będzie Wrocław. A jeżeli nie Wiecie, to zapraszam TUTAJ.
W niniejszym Przeglądzie wracamy do tematu, żeby poznać trochę więcej szczegółów dotyczących imprezy.

Na muzycznej scenie KK zapowiedziano już trzy zespoły: Molly Malone’s i TARABAN z Polski, oraz The Hypnotunez z Ukrainy. Tak zróżnicowany dobór kapel zwiększa szansę na to, że każdy znajdzie „swój” koncert.

Jeśli chodzi o atrakcje to tegoroczny konwent przynosi wiele stref tematycznych. Jedną z nich jest „Airbrush Aerografia Group”.
Jak się domyślacie w tej strefie rządzić będzie aerograf, nie zabraknie także pinstripingu. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Kolejną ważną częścią imprezy będzie Tattoo Show (Więcej TUTAJ) i Wrocław StrEAT czyli duże ilości dobrego jedzenia. Więcej
o wydarzeniu TUTAJ.

A gdy już się wyskaczecie na koncertach, ogarniecie nowy tatuaż, popatrzycie jak się robi pinstripy i najecie do syta, nie pozostanie nic innego jak wybrać się na vinylowe zakupy. V Kustom Konwent dostarczy Wam także Giełdę płyt winylowych. Więcej TUTAJ.

O kolejnych nowościach będę Was informował w Expressach.

Mille Miglia

To 91 edycja legendarnego rajdu rozgrywanego na dystansie 1600 kilometrów. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez dla pojazdów zabytkowych, obok Rallye Monte Carlo Historique czy Le Mans Classic. Wspominam o tej imprezie z uwagi na Polską załogę, startującą na Aston Martinie DB2. Co ciekawe załoga występowała w barwach „Perlage Team”, czyli producenta wody mineralnej.

Nie często zdarza się, żebym mógł na łamach Retro Kultury wspomnieć w pozytywnym świetle o działaniach marketingowych jakiejś marki. Tym bardziej cieszy, że znajdują się firmy, które nie boją się inwestować budżetów marketingowych w taki sposób. Więcej
o rajdzie i udziale Polaków znajdziecie TUTAJ

www.cisowianka-millemiglia.pl
www.cisowianka-millemiglia.pl

HRSMP

Czyli Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski (Dzięki Ernest). Cykl ten jest dowodem na to, że zabytkowa motoryzacja w Polsce ma się coraz lepiej. Chociaż rajdy samochodowe są sportem bardzo wymagającym dla maszyn, w końcu zebrała się grupa zapaleńców, dzięki którym można organizować pełnoprawny cykl mistrzowski.

Biorąc pod uwagę cykle takie jak Classicauto Cup, czy Drive Cup w których można się ścigać samochodami w pełni seryjnymi, tworzy nam się ciekawa „drabinka” dla pasjonatów. Można już bowiem zbierać pierwsze szlify w zawodach amatorskich i przygotowywać się do awansu do zawodów rangi Mistrzostw Polski. Poniżej znalazłem dla Was relacje wideo z rozegranych dotąd rund HRSMP:

Za nami jest już 6 Rajd Nadwiślański. Jak tylko pojawi się jakaś relacja wideo podrzucę ją Wam w Expressie.

To tyle na dziś, zaglądajcie na Retro Kulturę w poszukiwaniu nowych tekstów!
MSK

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.