Classic & Custom Saturday Night Cruise #14

Imprez dla miłośników motoryzacji w Warszawie jest na pęczki. Rajdy, wystawy, spoty i zloty. Mamy to wszystko i oczywiście liczymy na więcej. Są jednak takie wydarzenia, które staram się wpisać do swojego kalendarza choćbym miał tam wpaść tylko na pół godziny. C&CSNC jest jedną z nich.

Wyluzuj

O Classic & Custom Saturday Night Cruise pisałem już kilka razy i nie mam zamiaru się powtarzać. Dlatego zapraszam do przeczytania kilku zdań na ten temat okraszonych garścią zdjęć TUTAJ i TUTAJ.

Czternasta już edycja odbędzie się w najbliższą sobotę, 30.06. Tradycyjnie zbieramy się na parkingu przy ul. Fleminga w Warszawie około godziny 18.00. Tam grzecznie kopiemy w oponki, łapiemy klimat fajnych samochodów i motocykli, żeby następnie zgodnie z przepisami i szacunkiem do mieszkańców Stolicy ruszyć na mały cruise kończący się w VooDoo Club na Woli.

Warto pofatygować się do celu wycieczki, bo tam wybrany zostanie najlepszy motocykl i samochód. Nagrody ufundowali Dobre Sklepy Motocyklowe i Rilis cycle works.

Tak więc wyluzujcie, przestawcie się na trochę inne fale i wpadajcie na C&CSNC spędzić dobrze sobotni wieczór a może i niedzielny poranek.

TUTAJ znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu.

Organizują RustnFast i Buzzing Bugs

Przy tej okazji polecam również do posłuchania:

MSK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.